İstanbul Antalya Arası Transfer

İstanbul Antalya Arası Transfer

İstanbul Antalya Arası Transfer

İSTANBUL ANTALYA ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İstanbul Antalya şehirler arası transfer farkıyla, ülkemizin bir numaralı turizm cennetine, size özel araç ayrıcalığıyla seyahat etmenin tadını çıkarın. Pandemi dönemi şehirler arası seyahat kurallarına uyan ekibimiz ve araçlarımızla güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

İstanbul Antalya şehirler arası transfer için araç seçenekleri hangileridir? Neden VIP araç kiralama avantajları nelerdir? Antalya gezinizde mutlaka uğramanız gereken yerler nereleridir? Detaylar bu sayfamızda sizleri bekliyor.

Şehirler Arası Transfer Nedir?

Şehirler arası transfer veya şoförlü VIP araç kiralama, sadece size ve sevdiklerinize ayrılan lüks bir araçla, konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlayan ayrıcalıklı hizmetimizdir.

Rahatlığı ile size kendi aracınızı aratmayan, sahip olduğu teknoloji ve donanımıyla yolculuğun yorgunluğunu hissetmeyeceğiniz, günümüzün popüler yolculuk seçeneklerinden biridir.

Şehirler arası şoförlü araç kiralayanlar, otobüs veya uçuş saati beklemeden, toplu taşımalara takılmadan, servis ve taksi beklemeden doğrudan bir ulaşımın keyfini yaşayabilirler.

Sizlere sunduğumuz özel tasarım araçlarımızda, televizyon, popüler yayın platformları, kablosuz internet bağlantısı, hareket edebilir koltuklar, açılır kapanır masalar, geniş bölmeler, ısıtma/soğutma sistemleri, buzdolabı, mini bar gibi birçok özellik bir aradadır.

Lisanslı ve deneyimli şoförlerimiz sizleri rezervasyonda belirttiğiniz saatte, istediğiniz adresten alarak, Antalya’da gitmek istediğiniz noktaya doğrudan ulaştırırlar.

Seyahat kısıtlamaları sonrası gerekli şehirler arası transfer belgeleri firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Yalnızca, İstanbul Antalya transfer hizmeti için değil, ülkemizin tüm şehirlerine ayrıcalıklı bir seyahat için sehirlerarasi.com üzerinden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Pandemi Dönemi Şehirler Arası Seyahat Çözümlerimiz

Kovid-19 şehirler arası seyahat kuralları gereği araçlarımız günlük ve haftalık olarak dezenfekte edilmektedir. Valiz bölümünden aracın iç bölümlerine kadar her bir noktası denetimli temizlik işleminden geçmektedir. Şoförlerimiz, “maske, mesafe ve temizlik” kurallarına uygun olarak hareket eder. Yolculuk boyu yeterli eldiven, maske ve dezenfektan/kolonya araçlarımızda bulunmaktadır.

İstanbul Antalya Şehirler Arası Transfer Gezilecek Yerler

Ülkemizden olduğu kadar, dünyanın her yerinden yoğun ziyaretçi alan şehrimiz Antalya’yı tam anlamıyla keşfetmek istiyorsanız, size önereceğimiz ziyaret yerlerinizi programınıza eklemenizi öneriyoruz.

İstanbul Antalya Kemer Transfer

Masmavi ve berrak denizi, geniş kumsalları ile ideal bir tatil planı yapıyorsanız, sayfamızdan rezervasyon yaptırarak Kemer’i keşfedebilirsiniz. Kemer ilçesi, şehir merkezine oldukça yakın bir konumdadır.

İlçede her bütçeye uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Kemer’e gelmişken, merkeze yaklaşık 12 km uzaklıkta olan Phaselis Antik Kenti’ni, bölgenin en iyi kumsallarında olan Ayışığı’nı ve yöresel tatların adresi Kemer Pazarı’nı görmenizi öneririz.

İstanbul Antalya Manavgat Transfer

Şehrin en ünlü şelale manzaralarına ev sahipliği yapan Manavgat, aynı zamanda doğal zenginliği ile bol bol oksijen depolayabileceğiniz duraklardan biri. İlçeye yakın konumda olan Side Antik Kenti’ni ve Yörük Müzesi’ni mutlaka görmelisiniz.

İstanbul Antalya şehirler arası transfer rezervasyonu yaptırarak, sağlıklı, güvenli ve dakik araçlarımızla konforlu yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.