İstanbul Balıkesir Arası Transfer

İstanbul Balıkesir Arası Transfer

İstanbul Balıkesir Arası Transfer

İSTANBUL BALIKESİR ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İstanbul Balıkesir şehirler arası transfer farkıyla, istediğiniz şehre konforlu ve güvenli olarak yolculuk yapmanız artık mümkün. Size tahsis edilmiş şoförlü ve lüks araçlarımızla, istediğiniz şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Pandemi seyahat yasakları sonrası, sağlık tedbirleri alınmış transferlerimizle yolculuk yaparak, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

İstanbul Balıkesir şehirler arası transfer araçlarımız ile ilgili bilinmesi gerekenler bu sayfamızda.

Şehirler Arası Transfer Nedir?

Şehirler arası transfer veya şoförlü araç kiralama, mesafe sorunu olmadan, dilediğiniz şehre konforlu lüks araçlarla gitmenizi sağlayan bir hizmettir. Kendi aracınızın rahatlığını aratmayan transfer araçlarında birçok teknik özellik bir arada bulunmaktadır.

VIP transfer araç kiralama hizmetimizde rezervasyonda, belirttiğiniz saatte özel aracımız sizleri valizlerinizle birlikte alır ve ülkemizin istediği noktasına kolayca ulaşmanızı sağlar. Trafik kurallarına bağlı olarak, mümkün olduğunca kısa sürede arzu ettiğiniz adrese transfer hizmetiniz gerçekleşir.

Şehirler arası araç kiralama hizmetiyle, uçuş, servis ya da otobüs saati beklemeden, taksi aramak zorunda kalmadan ve toplu taşımaya takılmadan seyahat etmenin özgürlüğünü hissedebilirsiniz. Firmamız bünyesinde tüm araçlarımız seyahat izinleri alınmış olarak yola çıkar. Şoförlerimiz gerekli eğitimi tamamlamış lisanslı kişilerden oluşmaktadır.

Her bir aracımızda, televizyon, dijital yayın platformları, kablosuz internet bağlantısı, USB şarj soketleri, ses sitemi, ısıtma/serinleme sistemi, buzdolabı, geniş bölmeler, mini bar, ayarlanabilir konforlu koltuklar ve açılır kapanır masalar gibi birçok özellik yer almaktadır.

Pandemi Dönemi Şehirler Arası Transfer Hizmeti

İstanbul Balıkesir transfer hizmetinizde sağlığınızı korumaya yönelik pek çok tedbir alınmaktadır. Kovid-19 seyahat kuralları gereği araçlarımız denetimli olarak günlük ve haftalık dezenfekte edilir.

Aracın valiz bölümleri dahil olarak yapılan temizliğin yanında, yolculuk boyunca yeterli olacak eldiven, maske ve kişisel temizlik ürünleri araçlarımızda bulunur. Şoförlerimiz, “maske, temizlik ve mesafe” kurallarına uygun hareket eder.

İstanbul Balıkesir Transfer Vito Mercedes Araç Seçenekleri

Pandemi dönemi şehirler arası yolculuk kurallarına uygun hareket eden araçlarımız, günümüzde yoğun ilgi gören seyahat modellerinden seçilmektedir.

Mercedes firmasının ürettiği Vito model araçlar, keyifli bir yolculuk için gerekli tüm teknik özelliklere sahiptir. Sarsıntı önleyici yapısı, güvenli yol tutuşu, güçlü motoru ile birlikte Vito modeller, geniş iç hacme sahip olmaları nedeniyle çok tercih edilir.

Mercedes Vito transfer normal modeller 6 kişiye kadar, uzun modeller 9 kişiye kadar yolcu taşıyabilmektedir. VIP Vito araç kiralama yanında, geniş gruplara yönelik Mercedes Sprinter transfer ve Wolksvagen minibüs modellerimiz de sizlerin hizmetindedir.

İstanbul Balıkesir Arası Transfer İle Keşfedebilecekleriniz

Her mevsim gezilebilir şehirlerden olan Balıkesir’i tüm güzellikleriyle keşfetmek için biraz zaman ayırmanız yerinde olacaktır. Vaktiniz varsa Cunda Adası’nı, Kaz Dağları’nın benzersiz doğasını ve kaplıcalarla ün yapmış Gören ilçesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. İstanbul Ayvalık transfer rezervasyonu yaptırarak, güneşin ve denizin tadını çıkaracağınız harika bir tatil yaşayabilirsiniz

İstanbul Balıkesir arası transfer için hemen yerinizi ayırtabilir, güvenli , hızlı ve sağlıklı seyahat fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.