VIP Protokol ve Seçim Aracı

VIP Protokol ve Seçim Aracı

VIP Protokol ve Seçim Aracı

VIP Protokol ve Seçim Aracı

15 senelik tecrübemizle, araç kiralama alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Çizgimizi bozmadan, her geçen gün memnun müşteri sayımızı artırarak kaliteli ve konforlu hizmet sağlıyoruz. Alanında uzman ve tam donanımlı personellerimiz, son model lüks araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerine optimum şekilde cevap verebiliyoruz. İstanbul VIP Transfer olarak, VIP protokol ve seçim aracı kiralama hizmetiyle de daima yanınızdayız!

Her Türlü Organizasyon ve Seyahat İhtiyacınız İçin Buradayız!

Performans artırma organizasyonlarından kurum çalışanlarına yönelik çeşitli organizasyonlara, ticari seyahatlerden bayi toplantılarına, promosyon uygulamalarından çekiliş organizasyonlarına kadar her türlü etkinlik için VIP protokol ve seçim aracı kiralayabilir, seyahatinizin kalitesini artırabilirsiniz. Yurt dışından misafirleriniz mi gelecek? Otelinizde konaklayacak müşterileriniz için araca mı ihtiyacınız var? Otel etkinlikleri, transferler, kültürel geziler ve toplantı organizasyonları için aradığınız araç İstanbul VIP Transfer’de! Bir açılış organizasyonu, animasyon veya kampanya etkinliği, catering uygulamaları, protokol törenleri, VIP karşılama ya da uğurlama gibi aklınıza gelebilecek her türlü aktivitede araç kiralama gereksinimlerinizi karşılayabiliriz.

VIP Protokol ve Seçim Aracı ile Güvenli ve Rahat Yolculuklar Vadediyoruz

Çağdaş, uzman, güvenilir, profesyonel ve anlayışlı personel kadromuzla, sunduğumuz hizmette müşterilerimizin mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Yerli ve yabancı bürokratların, misafir heyetlerin protokol hizmetlerinde yıllardır tecrübe kazandık. İstanbul VIP Transfer olarak yeni nesil VIP protokol ve seçim aracı ile konuklarınıza konfor ve güvenli bir deneyim sağlamaktan memnuniyet duyarız. Bununla birlikte, seminer ve kongre gibi organizasyonlarda zamanlamanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple firmamız, tanıtım, toplantı, pazarlama etkinlikleri, seminer ve diğer tüm organizasyonlarda misafirlerinizi geliş alanlarından karşılar, etkinliğin düzenlenecek olduğu lokasyona transfer eder. Firmamız, çeşitli etkinliklerde konuk sayısıyla uyumlu olacak biçimde alternatif araç seçenekleri sunuyor. Konuklar arasında protokol üyeleri varsa, bu üyelere yönelik olarak protokol taşıma hizmeti sağlıyoruz. VIP protokol ve seçim aracı kiralama ihtiyacınızda konuklarınızın rahat etmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. İster seçim kampanyası ister kurumsal etkinlikleriniz olsun, aradığınız kaliteli hizmeti İstanbul VIP Transfer ile elde edebilirsiniz!