PANDEMİDE (COVİD-19) İSTANBUL’DAN TATİL BELDELERİNE ULAŞIM

img

Pandemide (Covid-19) İstanbul’dan Tatil Beldelerine Ulaşım

Pandemide İstanbul’dan tatil beldelerineulaşım birçok kişinin merak konusu haline geldi. İstanbul’un kalabalığı ve karmaşıklığı ile zaten yıllardır boğuşan İstanbul halkı, üzerine bir de pandemi süreci eklenince ilk fırsatta tatil beldelerine akın ediyor. Her bütçeye uygun tatil planı sunulan günümüzde, lüks otellerden, pansiyonlara kadar istenen her seçenekte deniz, güneş ve kumun keyfini çıkarmak mümkün. Hangi tatil beldesine ne zaman gidilmeli, kaç gün kalınmalı, uzaklık ve yakınlık faktörü, denizin ve kumun özellikleri gibi değişken faktörleri göz önünde bulundurarak planlama yapmak en sağlıklısı olacaktır.

Pandemide İstanbul’dan Tatil Beldelerine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Pandemide İstanbul’dan tatil beldelerine ulaşım sağlamak için öncelikle hem güvenilir hem hijyenik koşulların uygunluğu dikkate alınmalıdır. Bulaşma riskinin toplu taşıma yapılan ulaşım araçlarında yüksek olmasının nedeni ile, otobüs, tren, uçak, feribot ve diğer kalabalık, insan topluluğunun yoğun yer aldığı araçlar daha az tercih edilmektedir. Hava damlacıklarının etkisiyle koltuk, kapı kolu, halı gibi yerlere bulaşması ile insan temasının toplu taşımada kaçınılmaz olduğu bu alanların tehlikeli olduğu varsayımıyla pandemide İstanbul’dan tatil beldelerine ulaşım çoğunlukla bireysel kullanılan özel otomobillerle sağlanmaktadır.

Petrol fiyatlarının pandemide düşmesiyle insanların özel otomobilleriyle seyahat etmeyi tercih etmeleri, çok da zor karar verilen bir durum olmamıştır. Nedeni ise önceliğin sağlık, hijyen ve güvenlik prensiplerine daha çok riayet edilmesi ile açıklanabilir. Özel aracı olmayanlar için firmamız vip transfer hizmeti sunmaktadır. Sizleri son model vip araçlarımızla şehirler arası yolculuklarda yalnız bırakmıyor güvenli bir seyahat deneyimi yaşamanız için size ve sevdiklerinize vip transfer hizmeti veriyoruz.

Pandemide İstanbul’dan Tatil Beldelerine Ulaşım Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Pandemide İstanbul’dan tatil beldelerine ulaşım sağlarken toplu taşıma araçlarına mecbur kalındığında, maske yolculuk boyunca çıkarılmamalı, eldiven takılmalı, dezenfektan ile sürekli dezenfekte edilmeli ve olabildiğince az temasta bulunup yolculuk bitiminde ise eve ya da kalınacak yere ulaşıldığında tüm kıyafetler temizlenmeli ve duş alınmalıdır.

Pandemide İstanbul’dan tatil beldelerineulaşım yaparken öncelikle özel otomobil tercih edilmelidir. Otomobilde bulunacak kişi sayısı olabildiğince az tutulmalı, maske ve eldiven kullanılmalı, araçta dezenfektan bulundurulmalıdır. Araç sahibi olmayan kişiler ise firmamızın sağladığı vip transfer hizmetiyle Mercedes Vito (5 kişilik), Vito (8 kişilik) ve Sprinter (13 kişilik) model araçlarla ulaşım sağlayabilirler. Firmamızda kasko ve trafik sigortası bulunan son model vip araçlarla güvenilir şekilde Türkiye'nin 81 iline, şehirler arası transfer hizmeti sunarak sizi istediğiniz şehre güven içinde ulaştırıyoruz. Araçlarımız kullanıldıktan hemen sonra baştan sona en küçük bir alan kalmadan titizlikle ve kaliteli dezenfektan ürünleriyle temizlenmekte, bir sonraki müşterimiz için hazır hale gelmektedir. Vip transfer hizmet ücretleri aracın yolcu kapasitesine ve kat ettiği km'ye göre değişiklik göstermektedir.

Şehirler Arası Transferlerde VIP Araçların Önemi
Şehirler Arası Transferle...