Şehirler Arası Transfer

Şehirler Arası Transfer

Şehirler Arası Transfer firması olarak yılların deneyim ve tecrübesiyle sizlere tam donanımlı lüks ve vip araçlarla uygun fiyata transfer imkanı sunmaktayız. Otobüs veya uçakla seyahat etmenin herkeste covid-19 açısından soru işaretleri ve endişe yarattığı bugünlerde şehirler arası transfer hizmetimizi kullanarak seyahatlerinizi güven içinde yapabilirsiniz.

Şehirler arası araç kiralama hizmetimizle size, özel arabanızın konforunda, yol yorgunluğu yaşamadan, pandemi riski taşımadan, tanımadığınız kişilerle uzun süre yolculuk yapmadan, vip araçlar ile konforlu bir seyahat imkanı sunuyoruz.

Şehirler arası transfer ihtiyaçlarınız için, konforlu ve rahat bir seyahat yapmanızı sağlayacak lüks ve konforlu araçlarımızla ve deneyimli kadromuzla hizmetinize hazırız.

Transfer hizmetlerimizi hem tatil hem de konser, toplantı ve konferans gibi etkinlikler için şehir dışına seyahat ederken kullanabilirsiniz.

VIP Araçlarla Konforlu Bir Seyahat Yaparsınız

Şehirler arası araç kiralama hizmetini Mercedes VIP Vito araçlar ve bir diğer araç tipi olan Mercedes VIP Sprinter araçlarla yapmaktayız. Korona virüs riskine karşı güvende hissetmeniz için, sizin hizmetinize sunulmadan önce araçlarımızın detaylı hijyenik temizliği yapılmaktadır.

Vip araçlar ile transferiniz süresince trafik kurallarına uyan deneyimli ve profesyonel hizmet veren kadromuz güven içinde bir seyahat yapmanızı sağlar. Deneyimli kadromuz aynı zamanda araç içi hijyeni sağlamak için her türlü önlemi de almaktadır.

Seyahatiniz süresince kitap okuyabilir, e-postalarınıza bakabilir, oyun oynayabilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Ailenizle yaptığınız seyahatlerde çocuklarınız da araç içerisinde rahat vakit geçirirler.

Valizlerinizi Rahatlıkla Yanınıza Alabilirsiniz

Şehirler arası özel transfer hizmetimizde herhangi bir bagaj veya kilo kısıtlaması olmayacağından valizlerinizi rahatlıkla yanınıza alabilir, özel müzik veya spor ekipmanlarınız varsa rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Aynı zamanda valizlerinizi kendiniz taşımanız gerekmeyeceğinden yorulmadan konforlu bir seyahat yaparsınız.

Zaman ve Maliyetlerden Tasarruf Etmek

Evinizden veya seçeceğiniz noktadan sizi alıp gideceğiniz şehirde seçtiğiniz noktaya kadar ulaşımınızı sağlıyoruz. Dolayısıyla şehirler arası transfer hizmetini tercih ederek, evinizden çıkıp havalimanına giderken şehir içi trafiğinde vakit kaybetmemiş olursunuz.

Seyahat etmek istediğiniz bölgeye direkt uçakla ulaşım imkanı olmayabilir. Bu durumda uçakla seyahatinizden sonra yine taksi veya transfer hizmeti almanız gerekecektir. Şehirler arası transfer hizmetimizden faydalanarak evinizden çıkıp gideceğiniz yere kesintisiz ve aktarmasız olarak ulaşabilir, hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf edersiniz.

Aile seyahatlerinizde, iş arkadaşlarınızla veya dostlarınızla birlikte kullanabileceğiniz şehirler arası vip ulaşım hizmetlerimiz ile toplam seyahat maliyetlerinizi de azaltırsınız.