İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

Şehirler Arası Transfer şirketi olarak havalimanından evinize, ofisinize ya da otelinize birinci sınıf bir ulaşım hizmeti sağlıyoruz. İstanbul Yeni Havalimanı transfer ihtiyacınız için firmamızı tercih edebilir, deneyimli ve uzman şoförlerimiz, son teknoloji ile donatılmış araçlarımız ile gitmek istediğiniz yere zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Havalimanı ya da otel transferlerinizde kaliteli hizmet almak ve seyahatinizi konfor içinde tamamlamanızı sağlamak için daima sizlerleyiz!

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer Hizmetinde Ayrıcalık Yaşayın

İstanbul’da güvenilir ve kaliteli bir transfer şirketi mi arıyorsunuz? Beklentilerinizi karşılamak için buradayız! Sizi otelinizden, evinizden, iş yerinizde veya belirlediğiniz herhangi bir lokasyondan alıp, ulaşımınıza bağlı olarak en uygun araç tipi ile belirtilen tarih ve saatte İstanbul Yeni Havalimanı’na götürüyoruz. İstanbul Havalimanı transfer hizmetiyle, İstanbul’da konaklayacağınız otele veya belirttiğiniz lokasyona sizi hızlı ve rahat şekilde götürmek için alandan karşılama yapıyoruz. Adınızı gösteren bir tabela ile varış salonunda sizi bekliyoruz. Maksimum konfor sağlamak amacıyla son model vip Mercedes Vito araçlarımızla sizlere eşlik ediyoruz. Fiyatlarımızın ekonomik, hizmetimizin profesyonel, güvenli ve güvenilir oluşu bizim en büyük gururumuzdur. Tüm araçlarımız lisanslı ve sigortalı, şoförlerimiz ehliyetli ve sertifikalıdır.

Kusursuz ve Güvenilir Hizmet!

Yeni Havalimanı transfer ile İstanbul’un Sirkeci, Sultanahmet, Laleli, Beyazıt, Beşiktaş veya Taksim gibi otel bölgelerine, Metro ve Tramvay duraklarına seyahat edebilirsiniz. İstanbul VIP transfer, İstanbul’un tüm semtleri ile havalimanı arasında 24 saat boyunca hizmet veriyor. Şirketimiz aracılığıyla transfer ihtiyacınızı en uygun, kolay ve ekonomik fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Tüm sürücülerimiz, görev bilinci yerinde olan güler yüzlü kişilerdir. İniş saatiniz ne olursa, meslektaşlarımız vaktinizi almadan ve sizi bekletmeden karşılamak ve doğrudan gitmek istediğiniz yere götürmek için zamanında havalimanında olurlar. Bagaj alım alanından çıkan müşterimiz, isminin yazılı olduğu levhayı gördükten sonra transfer edilmek üzere araca biner. İstanbul’da kesintisiz bir ulaşım seçeneğinin olmaması, taksi ücretlerinin trafik koşulları nedeniyle belirsiz olduğunu göz önünde bulundurursak, Havalimanı Transfer ihtiyacınız için doğru adres olduğumuzu hatırlatırız! Siz de ekonomik fiyatlarla problemsiz bir ulaşım gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.