İstanbul Yalova Arası Transfer

İstanbul Yalova Arası Transfer

İstanbul Yalova Arası Transfer

İSTANBUL YALOVA ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İstanbul Yalova şehirler arası transfer aracıyla Yalova’ya, size ayrılmış lüks araçlarla seyahat etmeniz artık çok daha kolay. Pandemi seyahat kuralları kapsamında dezenfekte edilen araçlarımızla, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvenceye alabilirsiniz.

İstanbul Yalova şehirler arası transfer araç modellerimizi ve avantajlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Şehirler Arası Transfer Nedir?

Şehirler arası VIP araç kiralama size özel keyifli bir yolculuk hizmetidir. Şehir içinde ve şehir dışında arzu ettiğiniz noktaya sizi taşıyan lüks araçlarımız, rezervasyonda belirttiğiniz zamanda sizi alır ve trafik kurallarına uygun olarak hızlı bir şekilde transferinizi gerçekleştirir.

Şehirler arası şoförlü araç kiralama hizmeti alanlar, uçak ya da otobüs saatleri beklemeden, servislerle, toplu taşıma veya taksilerle aktarma yapmadan yolculuk etmenin keyfini sonuna kadar yaşarlar. Pandemi seyahat belgesi ve turistik izinler firmamız tarafından temin edilir. Şoför kadromuz, alanında eğitim almış ve lisanslı kişilerden oluşmaktadır.

Tek seferde istenilen adrese yolculuk etme fırsatı sunan transfer araç modellerimiz, uygun fiyatlı olduğu kadar geniş teknik özelliklere sahiptir. Transfer araçlarında, televizyon, kablosuz internet bağlantısı, USB şarj soketleri, popüler dijital yayın platformları, mini bar, buzdolabı, lüks hareket ettirilebilir koltuklar, geniş bölmeler, açılır kapanır masalar, ses ve ısıtma/soğutma sistemleri gibi birçok özellik bir aradadır.

Pandemi Döneminde Şehirler Arası Transfer Çözümlerimiz

İstanbul Yalova transfer ve diğer seyahatleriniz için ekibimiz sizlerin sağlığına özen göstermektedir. Araçlarımız düzenli olarak ve her yolculuk öncesi, valiz bölümleri dahil olmak üzere dezenfekte edilir. 

Kovid-19 seyahat kurallarına uygun hareket eden araçlarımızda, yol boyu yetecek kadar maske, eldiven ve dezenfektanlar bulunmaktadır. Şoförlerimizin Kovid testleri düzenli olarak yapılmaktadır.

İstanbul Yalova Şehirler Arası Transfer Vito Mercedes Araçları

İstanbul Yalova şehirler arası transfer ve diğer şehirler arası yolculuklar için en çok tercih edilen araçların başında Mercedes Vito gelmektedir. Sarsıntı hissettirmeyen bir donanıma sahip Vito, güvenli yol bir yol tutuşuna ve konforlu bir iç yapıya sahiptir.

VIP Transfer aracı sınıfında olan Vito modellerinin uzun ve normal çeşitleri araç filomuzda bulunmaktadır. Normal modellerde 4 – 6, uzun modellerde ise 6 – 8 kişi güvenle yolculuk yapabilmektedir. Daha geniş araç ihtiyaçlarınız için lüks Mercedes Sprinter transfer veya Wolksvagen minibüs transfer modellerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul Yalova Şehirler Arası Transfer Gezilecek Yerler

Yalova, İstanbul’un kalabalıklarından uzaklaşıp dinlenmek isteyenler için mesafe bakımından oldukça iyi bir seçenektir. Sahip olduğu temiz doğası ve tarihi yapıları ile ilgi gören şehirde görmeniz gereken bazı yerleri sizlere hatırlatmak istiyoruz.

İstanbul Çınarcık transfer rezervasyonu yaptırarak, şehrin en geniş ilçelerinden birini görebilirsiniz. Çınarcık’ın en büyük özelliği geniş bir kıyı şeridine sahip olması. Burada birbirinden enfes deniz ürünleri sunan restoranlara uğrayabilirsiniz.

Doğada yürüyüş yapmayı seviyorsanız, şehir merkezine yarım saatlik uzaklıkta bulunan Kent Ormanı’nı ziyaret edebilirsiniz. Çaldere ve Erikli şelaleleri, yine şehirden kaçıp huzurlu bir ortamda vakit geçirmek isteyenleri bekleyen önemli yerler arasında.

İstanbul Yalova şehirler arası transfer avantajlarından yararlanmak için sayfamız üzerinden yerinizi şimdi ayırtabilirsiniz.