İstanbul Trabzon Arası Transfer

İstanbul Trabzon Arası Transfer

İstanbul Trabzon Arası Transfer

İSTANBUL TRABZON ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İstanbul Trabzon şehirler arası transfer araçlarıyla Karadeniz’in gözbebeği yemyeşil şehrine konforla seyahat etmenin keyfini çıkarın. Dört mevsim ayrı güzel Trabzon’a şoförlü araçla nasıl gidilir? Turistik amaçlı seyahatte nereleri görmeli? Merak edilenler bu sayfamızda.

İstanbul Trabzon şehirler arası transfer özel fiyat avantajlarını yakalamak için sehirlerarasitransfer.com üzerinden yerinizi ayırtmayı ihmal etmeyin.

Pandemide Şehirler Arası Transfer Nedir?

Şehirler arası transfer veya Vip Şoförlü araç kiralama, sizi dilediğiniz saatte, dilediğiniz noktadan alan; lüks araçlarla dilediğiniz şehre götüren, günümüz seyahat dünyasının en keyifli ulaşım hizmetlerinden biridir.

Şehirler arası VIP araç kiralama ayrıcalıklı bir hizmet aldığınızı sonuna kadar hissettiren, otobüs veya taksi arayışlarından, aktarmalardan kurtararak, aynı zamanda size zaman kazandıran bir hizmettir.

Pandemi döneminde şehirler arası seyahat açısından en güvenilir ulaşım yolu, size özel araç hizmeti sunan, güvenilir bir kuruluştan hizmet almaktır. Araçlarımız, Kovid 19 seyahat tedbirleri kurallarına uygundur.

Araçların yolcu ve bagaj bölgeleri düzenli olarak temizlenir. Her yolculukta yanımızda dezenfekten ve yedek maskeler bulunmaktadır. Şoförlerimiz, “maske, mesafe ve temizlik” kurallarına uygun olarak hareket etmektedir.

Kaç kişi seyahat edecekseniz ona göre bir lüks araç seçerek, keyifle seyahat etmenin farkını hissedebilirsiniz. İstanbul Trabzon şoförlü araç seçeneklerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

 Pandemi Döneminde Mercedes Vito İstanbul Trabzon Transferi

VIP araç kiralama seçenekleri arasında güvenilirliği ve teknik donanımıyla ön plana çıkan Mercedes Vito, normal ve daha geniş olmak üzere iki modeliyle araç filomuzda bulunmaktadır. Normal Vito 4 kişiye kadar, uzun Vito ise 6 kişiye kadar yolcu transfer edebilmektedir.

İstanbul Trabzon Vito araçla seyahat, yolcularına lüks seyahatin ayrıcalıklarını yaşatır. Her aracımızda müşterilerimizin rahat etmesini sağlayacak ayarlanabilir koltuklar, açılır kapanır masalar, kablosuz internet, USB şarj soketleri, mini buzdolapları ve Televizyon gibi seçenekler mevcuttur.

İstanbul Trabzon Şehirler Arası Seyahat İle Gezilecek Yerler

Trabzon, Karadeniz Bölge’sinin doğasıyla ilgi gören şehirleri arasındadır. Turistik amaçlı ziyaretlerinizde ünlü yaylarından Akçaabat’ı, Karester’i, Sis Dağı’nı ve Pazarcık’ı görmenizi öneriyoruz.

Tarih severlerin uğraması gereken Sümela Manastırı, Vazelon Manastırı ve Kostaki Konağı görülecek yerler arasında bulunuyor. Şehir içi turlarınızda Bakırcılar Çarşısı’na ve Trabzon Kalesi’ne mutlaka uğramalısınız.

Sümela Manastırı ziyaretinizde, şehrin en gözde ziyaret duraklarından olan Uzungöl’e uğrayabilirsiniz. Vip araçla Uzungöl seyahatinizde, bölgenin en güzel doğal manzaralarını yakından görebilir, tertemiz havasında yolculuğun tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Trabzon şehri, zengin Karadeniz mutfağı ile sizleri bekliyor. Şehre gelmişken ünlü ekmeklerini ve pidelerini denemelisiniz. Yolu Akçaabat’a düşenler meşhur köfte lezzetlerinin tadına bakmalı. Yöresel Laz böreği ve karalahana dolması da mutlaka tadılacak lezzetler arasında.

İstanbul Trabzon şehirlerarası transfer rezervasyon ve indirim fırsatlarımızı kaçırmayın. Tüm şehirlerarası yolculukları için düzenli dezenfekte edilen, deneyimli şoförlerimizin kullandığı VIP araçlarımızı tercih edebilirsiniz.