istanbul Sakarya (Sapanca) Arası Transfer

istanbul Sakarya (Sapanca) Arası Transfer

istanbul Sakarya  (Sapanca) Arası Transfer

İSTANBUL SAKARYA ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İstanbul Sakarya şehirler arası transfer araçlarıyla, Marmara’nın benzersiz doğa manzaralarına ev sahipliği yapan şehrimize, size ayrılmış araçlarla seyahat etmeniz artık çok daha kolay. Pandemi seyahat kuralları ile uyumlu hareket eden sehirlerarasitransfer.com üzerinden rezervasyon yaptırarak, konforlu ve keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

İstanbul Sakarya şehirler arası transfer hizmeti araç modelleri ve avantajlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Şehirler Arası Transfer Nedir?

VIP araç kiralama veya şehirler arası transfer, eğitimli ve lisanslı şoförlerimizle siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı bir hizmetimizdir. Şehir içinde veya şehir dışında istediğiniz adrese ulaşmanızı sağlayan araç filomuz,  günümüzün en fazla tercih edilen modellerinden oluşmaktadır. 

Şehirler arası transfer hizmetinde saat ve mesafe sınırlaması bulunmamaktadır. İstediğiniz saatte araçlarımızı çağırabilir ve uzun seyahatlere çıkabilirsiniz. Pandemi seyahat izni ve turistik izinler firmamız tarafından temin edilmektedir. Yolculuklarınızda sizlere alanında eğitim görmüş ve belgeli şoförlerimiz eşlik etmektedir.

Araçlarımızda, televizyon, WiFi internet bağlantısı, USB şarj aparatları, dijital yayın platformları, buzdolabı, mini bar, lüks ayarlanabilir koltuklar, açılır kapanır masalar, geniş bölmeler, ısıtma/soğutma sistemleri gibi birçok özellik bulunmaktadır. Transfer araçlarımız merkezi sistem üzerinden yolculuk boyu takip edilebilmektedir.

Pandemide Şehirler Arası Transfer Çözümlerimiz

Pandemi seyahat kuralları gereğince araçlarımız, valiz bölümleri dahil olmak üzere düzenli dezenfekte işleminden geçmektedir. Şoförlerimizin Kovid testleri yapılmaktadır. Yolculuk boyunca gerekli olan maske, eldiven ve dezenfektanlar araçlarımızda mevcut durumdadır. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için sehirlerarasitransfer.com güvencesiyle yolculuğa çıkabilirsiniz. 

İstanbul Sakarya Şehirler Arası Transfer Vito Araç Seçenekleri

Şehirler arası transfer için özel üretilen Mercedes Vito modelleri araç filomuzda iki model çeşidiyle yer almaktadır. Uzun Vito transfer araç kiralama hizmetimizde 8 – 9 kişiye kadar yolcu taşıyabilmektedir. Normal modellerde 4 – 6 kişi rahatlıkla seyahat edebilmektedir.

Daha büyük şehirler arası transfer aracı ihtiyaçlarınız için Mercedes Vito transfer ve Wolksvagen minibüs transfer modellerimizi rezervasyon menümüzden seçebilirsiniz.

Mercedes Vito şehirler arası transfer modelleri geniş bir iç yapıya ve sarsıntı engelleyici donanım özelliklerine sahiptir. Aracımızda seyahatinizi keyifli hale getirecek teknolojik özellikler yer almaktadır.

İstanbul Sakarya Şehirler Arası Transfer İle Gezilecek Yerler

İstanbul Sakarya transfer araç kiralama hizmetimizle, güzel şehrimizi dilediğinizce keşfetme şansı bulabilirsiniz. İstanbul Adapazarı transfer rezervasyonu yaptırarak, Karasu sahilini, Maden deresini ve Poyrazlar gölünü gezip, yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz.

İstanbul Sakarya Sapanca Gölü transfer rezervasyonuyla hafta sonlarında temiz ve huzurlu bir doğada vakit geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Akyazı yakınlarına doğru ilerleyerek şifalı kaplıcalarda uzunca vakit geçirebilirsiniz. 

Lezzetli bir mutfağa sahip şehrimizde gezerken özellikle ıslama köfte deneyebileceğiniz restoranlara uğramanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul Sakarya şehirler arası transfer avantajlarından yararlanmak için sayfamız üzerinden yerinizi şimdi ayırtabilirsiniz.