İstanbul – İzmir Şehirler Arası Transfer

Şehirler arası transfer hizmetimizle size, özel arabanızın konforunda, yol yorgunluğu yaşamadan konforlu bir seyahat imkânı sunuyoruz. Korona riski taşımadan, yabancı kişilerle aynı ortamı paylaşmadan, vip araçlarımız ile konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

ÇeşmeAlaçatı veya Foça’ya tatil için gidiyorsanız veya İzmir’de katılmanız gereken bir toplantınız varsa İstanbul İzmir şehirler arası transfer hizmetimizi kullanarak seyahatinizi yapabilirsiniz.

Her Anı Keyifli Bir Yolculuk

Mercedes Vito VIP ve Mercedes Sprinter VIP araçlarla sunduğumuz, İstanbul İzmir VIP transfer hizmetimizde, araçlarımızın her seyahat öncesinde, covid-19 ve pandemi riskine karşı hijyenik temizliği yapılmakta, deneyimli kadromuz seyahatiniz güven içinde geçmesi için hijyen kurallarına uygun hareket etmektedir.

Sizi evinizden alacağımız ve yorulmadan yapacağınız konforlu bir yolculuk sonrası İzmir’de gitmek istediğiniz adrese ulaştıracağımız ve işlerinizi tamamladıktan sonra evinize dönebilirsiniz.

Hız Kesmeden Tatile Devam

Şehirler arası transfer hizmetlerimizden faydalanarak, havalimanı ulaşımında harcayacağınız zaman ve taksi maliyetlerinden de tasarruf edersiniz. Uçakla ulaşabileceğiniz sürede İzmir’deki adresinize varmış olursunuz.

Hafta sonu yapacağınız bir Alaçatı tatili için İstanbul İzmir şehirler arası transfer hizmetimizden faydalanarak, güne Alaçatı’da kahvaltı ile başlayabilir, yolda yorulmadan keyifli birkaç gün geçirebilirsiniz.

İstanbul – İzmir Şehirler Arası Transfer ihtiyacınız mı var?