İSTANBUL İZMİR ARASI ULAŞIM

img

İstanbul İzmir Arası Ulaşım

İstanbul İzmir Arası Ulaşım konusu iş, gezme, tatil gibi sebeplerden dolayı çok fazla gündem halindedir. Fakat bu şehirler arası uzak olduğu için insanlar daha konforlu ve daha rahat yolculuk yapmak istiyor. Uçak, otobüs, kişisel özel araçlarımız gibi araçlar kişilere bu konforu pek vermediği için farklı seçenekler aramaktadırlar. Bu konforu da sizlere en iyi şekilde vermek bizim sorumluluğumda olacaktır.

İstanbul İzmir arası ulaşım uçakla yaklaşık 1 saat 5 dakika, özel araçla 4 saat 27 dakika, otobüsle 7 saat 47 dakika olan bu yolculuk bazen çekilmez hale gelebiliyor. Bu yüzden bu yolculuğu keyifli, konforlu ve lüks bir hale getirerek bu hizmeti sizlere sunuyoruz. Seyahatlerinizin çok daha keyif verici geçeceğinden emin olabilirsiniz.

VIP Ulaşım

Bu konuda uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sizlere günün her saati hizmet verebilme hizmeti sunuyor. Uzun mesafeleri hissettirmeyecek konforda oluşu sizi bizlere bağlayacaktır. Yerli ve yabancı bütün müşterilerimiz seyahatlerinde problem yaşamamaları için ekibimiz sizler için seferber olacaktır. İstanbul İzmir arası ulaşım gibi birçok şehirler arası VIP transfer yapabilirsiniz.

Araçlarımızın size vadedilen konforu doğru bir şekilde sağlamak adına rutin bakımlarını düzenli olarak yaptırılıyor, kasko ve sigortalarımızı güncel tutuyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları bizler için önemli olduğundan istedikleri güzergâh üzerinden güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.  Yolculuk esnasında ikramlarımız sayesinde kendinizi evinizdeki gibi konforlu ve keyifli hissedeceksiniz.

Diğer insanlarla yolculuk yapmak istemeyip kalabalıktan uzak olmak istiyorsanız tam size göre bir tercih. Firmamızdaki personeller eğitimli, tecrübeli ve sertifikalı olduklarından sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini arttırıyor. Taleplerinizi bireysel ya da kurumumuz ile yolculuk olarak belirtmelisiniz.

Sizler de uzun yolculuklarınızı sıkıcı halden, konforlu bir hale getirmek istiyorsanız sizleri bekliyor olacağız. Şehirler arası VIP transfer için iletişim bilgilerimiz ile bizlerle irtibat haline geçebilir ya da internet sitemizden randevularınızı oluşturabilirsiniz. Sizleri güler yüzlü ve anlayışlı personellerimiz karşılayacaktır. Kafanızdaki İstanbul İzmir Arası Ulaşım sorularına cevap bulmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Kalite ve konforlu yolculuklar için araçlarımız garajlarında sizleri bekliyor olacaktır.

Uludağ, Kartepe ve Kartalkaya gibi Kayak Merkezlerine Nasıl Giderim?
Uludağ, Kartepe ve Kartal...