İstanbul İzmir Arası Transfer

İstanbul İzmir Arası Transfer

İstanbul İzmir Arası Transfer

İSTANBUL İZMİR ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İstanbul İzmir şehirler arası transfer araçlarımız  ile tarihi ve doğal güzelliklerin bir araya geldiği ender şehirlerden olan İzmir’e , konforlu araçlarla yolculuk yapmak artık çok daha güvenli. Pandemide seyahat kurallarına uygun araçlarımızla, şehrin ilgi gören ilçelerine ve çevresindeki turistik seyahat noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul İzmir şehirler arası transfer hangi araçlarla yapılır? Seyahati çok daha keyifli hale getiren VIP araç avantajları nelerdir? İzmir’i keşfetmek isteyenler nereleri görmeli? Detaylar bu sayfamızda.

Şehirler Arası Transfer Nedir?

Şoförlü araç kiralama ya da şehirler arası transfer, sizi kendinizin belirlediği adresten, valizlerinizle birlikte alan ve arzu ettiğiniz şehre götüren, kişiye özel seyahat hizmetidir.

Şehirler arası transfer hizmeti alanlar, otobüs, uçuş veya servis saatleri beklemeden, toplu taşımalarda kalabalıklara takılmadan ve taksi aramak zorunda kalmadan keyifli ve vaktinde yolculuk yapmanın ayrıcalığını yaşarlar.

Konforlu seyahati uygun fiyatla bir araya getiren sehirlerarasitransfer.com araçlarında, ayarlanabilir deri koltuklar, ısıtma/soğutma sistemleri, kablosuz İnternet, popüler yayın platformları, televizyon, mini bar, buzdolabı, açılır kapanır masalar gibi pek çok özellik bir aradadır.

Pandemide Şehirler Arası Transfer Çözümlerimiz

Kovid-19 seyahat kuralları gereğince araçlarımız düzenli olarak ve her yolculuktan önce, valiz ve yolcu bölümlerini kapsayacak şekilde dezenfekte edilmektedir.

Pandemi dönemi seyahat kısıtlamaları sonrası, yoğun ilgi gören transfer hizmetlerimizle, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmadan yolculuk yapabilirsiniz. Tüm araçlarımızda yolculuk boyu yetecek dezenfektan/kolonya bulunmaktadır. Deneyimli şoförlerimiz, “maske ve mesafe” kurallarına uygun davranmaktadır.

İstanbul İzmir Şehirler Arası Transfer Mercedes Vito Araçlar

Mercedes Vito şehirler arası transfer araçlarımız, ülkemizin en gözde şehirlerine yolculuk için en çok tercih edilen çözümlerimizin başında gelir. Normal ve uzun seçeneklerine sahip Vito transfer araçlar, 1 – 8 kişilik konforlu yolculuklar için idealdir.

Daha büyük gruplara hitap eden Sprinter transfer kiralama araçlarında da, arzu ettiğiniz tüm teknolojik donanım bulunmaktadır. Mercedes Sprinter transfer ve Wolksvagen Caravella transfer araçları kalabalık gruplara uygun olarak 2 – 13 kişilik kapasiteye sahiptir.

İstanbul İzmir Şehirler Arası Transfer İle Gezilecek Yerler

Pandemide İzmir’e transfer hizmeti ile güvenli bir yolculuk yaparken, şehrin en popüler ve turistik yerlerini kolayca keşfedebilirsiniz. İstanbul İzmir merkez transfer hizmeti alarak öncelikle şehrin en hareketli bölgesini gezmenizi öneriyoruz.

Şehrin merkezinde Kordon sahilini, Alsancak Sevgi Yolu’nu mutlaka görmelisiniz. İzmir Saat Kulesinde biraz fotoğraf çektikten sonra teleferik keyfi yaşayabilir, şehrin tadına doyulmaz sokak lezzetlerini tadabilir ve Karşıyaka Çarşısı’nda alışveriş yapabilirsiniz. Gevrek, Boyoz ve Kumru en sevilen tatlar arasında.

İzmir’in merkezi kadar çevresi de pek çok tarihi ve doğal yapıyla çevrili. Efes Antik Kenti, Şirince Köyü, Foça, Alaçatı, Urla ve Çeşme transfer araçlarımızla görmenizi önerdiğimiz muhteşem yerlerden sadece birkaçı.

İstanbul İzmir şehirler arası transfer için hemen rezervasyon yaptırabilir, sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir seyahatin avantajlarını yaşayabilirsiniz.