İstanbul Günlük Turlar

İstanbul Günlük Turlar

İstanbul Günlük Turlar

İstanbul Günlük Turlar

İstanbul’u keşfetme hayalinizi gerçekleştirmek ister misiniz? İstanbul VIP Transfer olarak ülkemizin en önemli şehirlerinden İstanbul’u gezme fırsatı sunuyoruz. Köklü geçmişi bulunan bu özel şehri, isterseniz mini gruplar halinde gezebilir ve hayal ettiğiniz gibi bir tur deneyimi yaşayabilirsiniz. İstanbul günlük turlar ile siz de tatilin tadını çıkarabilirsiniz!

Bir İstanbul Gezisinden Çok Daha Fazlasını Sunuyoruz!

Doğasından kültürel ve tarihsel zenginliklerine kadar İstanbul, yalnızca ülkemizin değil dünyanın da önemli kentleri arasında yer alıyor. Asya ile Avrupa’yı bağlayan bu eşsiz şehir, farklı kültürleri de bünyesinde barındırıyor. Dünden bugüne stratejik bir öneme sahip olan İstanbul, mutlaka görülmesi gereken şehirler listesinde de ön sıralarda bulunuyor. Kent, yedi tepe üzerine konumlanmıştır. Çemberlitaş, Topkapı Sarayı, Beyazıt, Yavuz Selim, Edirnekapı, Fatih, Kocamustafapaşa bahsi geçen bu tepelerdir. İstanbul’u ziyaret etmeyi planlıyorsanız, listenize bunları da dahil etmelisiniz. Galata Kulesi’nden Arkeoloji Müzesi’ne, Gülhane Parkı’ndan Dolmabahçe Sarayı’na kadar İstanbul’da keşfetmeniz gereken onlarca gezi noktası var. İstanbul günlük turlar hizmetimizde, şehrin en önemli yerlerini en iyi şekilde gezmenizi sağlayacak birçok paket seçeneğimiz mevcut. Özel bir rehber kiralama veya tur paketinizi kişiselleştirme gibi avantajlardan faydalanarak, büyüleyici bir İstanbul seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Günlük Turlar ile Benzersiz Bir Tatil Deneyimi Yaşayın!

İstanbul’un sınırları içinde bulunduğunuz lokasyondan sizi alıp, rehberimizle buluşmanızı sağlıyoruz. Çırağan Sarayı, Askeri Lisesi, Tarihi Mısır Çarşısı gibi önemli yerleri görme fırsatı yakalayacağınız bir boğaz turu ile gezimize başlamış oluyoruz. Gezi sırasında Roma İmparatorluğu’ndan kalan surları, doğal bir liman olan Haliç’i, güzelliğiyle büyüleyen Tarihi Mısır Çarşısı’nı keşfetme ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, İstanbul günlük turlar sayesinde Rumeli Kalesi, Rumeli Hisarı, Ortaköy Cami, Beylerbeyi Sarayı gibi önemli yerleri de görme fırsatı elde edebilirsiniz. İstanbul gezilerinin olmazsa olmaz mekanlarından Galata Kulesi de muhteşem dokusuyla sizleri bekliyor! Beyoğlu sokakları, Samatya, Kadıköy Moda, Heybeliada, Burgazada ve daha pek çok önemli yer İstanbul turuyla sizlere sunuluyor….

(*) Ek ücret dahilinde sizi otelinizden özel aracımız ile alıp, tur sonunda istediğiniz yere bırakabiliriz.

(*) Havalimanından transfer işlemleri için ek ücret politikası geçerlidir.