İstanbul Bursa Arası Transfer

İstanbul Bursa Arası Transfer

İstanbul Bursa Arası Transfer

İSTANBUL BURSA ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İstanbul Bursa şehirler arası transfer farkıyla, Anadolu’nun köklü tarihi ve doğal zenginlikleriyle ilgi gören şehrimize, size ayrılmış araçlarla gitmek artık çok daha kolay. Pandemi dönemi seyahat yasakları sonrası, gerekli tüm tedbirleri alınmış transfer modellerimizle, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyarak yolculuk yapabilirsiniz.

İstanbul Bursa şehirler arası transfer araç seçenekleri ve avantajları hakkında detaylı bilgi bu sayfamızda sizleri bekliyor.

Şehirler Arası Transfer Nedir?

VIP şehirler arası transfer veya şoförlü araç kiralama, size tahsis edilmiş lüks araçlarla konforlu bir şekilde seyahat etme hizmetimizdir. Rahatlığıyla kendi aracınızı aratmayacak modellerimiz tamamen keyifli bir yolculuk yaşamanızı sağlayacak teknik donanımla tasarlanmıştır.

Şehirler arası transfer hizmeti alanlar, uçuş veya otobüs saatleri beklemeden, servislere, taksi ya da diğer toplu taşımalara takılmadan, seyahat etmenin özgürlüğünü sonuna kadar hissederler. Eğitimli ve lisanslı şoförlerimiz sizleri belirttiğiniz noktadan alır ve başka bir noktaya, seçtiğiniz rotaya bağlı olarak transferinizi gerçekleştirir.

Konforlu transfer araçlarımızda, kablosuz internet bağlantısı, televizyon, dijital yayın platformları, buzdolabı, ısıtma – soğutma sistemleri, ayarlanabilir lüks koltuklar, açılır kapanır masalar, geniş bölmeler ve ses sistemleri gibi birçok özellik bulunmaktadır. Güvenliğiniz için araçlarımız merkezimizden yolculuk boyu takip edilir.

Pandemi Şehirler Arası Transfer Çözümlerimiz

İstanbul Bursa şehirler arası VIP transfer hizmeti, sehirlerarasitransfer.com farklı ile çok daha güvenlidir. Araçlarımız haftalık ve günlük olarak, denetimli dezenfektasyon işleminden geçer. Pandemi seyahat izni ve turistik izinler firmamız tarafından hazırlanır.

Kovid-19 seyahat kuralları gereği şoförlerimiz, “maske, mesafe ve temizlik” kurallarına uygun davranır. Yol boyu yolcularımıza yetecek kadar maske, eldiven ve dezenfektan/kolonya araçlarımızda mevcuttur.

İstanbul Bursa Arası Transfer Vito Mercedes Araçlarıyla

Pandemide seyahat için tercih edilen araçlarımız, aynı zamanda geniş iç yapısı, konforu ve sarsıntısız taşıma özellikleriyle de ilgi görmektedir.

Mercedes transfer araçları, hem 8 – 9 kişilik geniş modele hem de 4 – 5 kişilik normal modele sahiptir.

Daha büyük guruplara yönelik Mercedes Vito, Sprinter transfer ve Wolksvagen transfer minibüsler, araç portföyümüz içinde yer almaktadır.

 

İstanbul Bursa Şehirler Arası Transfer Hizmeti İle Gezilecek Yerler

Tarihi dokusu, lezzetli mutfağı ve yeşil alanlarıyla görülmeye değer şehirlerden biridir Bursa. İstanbul Bursa merkez transfer rezervasyonu yaptırarak, şehir içinde Yeşil Cami ve Türbeyi, Karagöz Müzesi’ni, Osmangazi ve Orhangazi türbelerini ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.

Şehrin tarihi alışveriş noktalarından olan Kapalı Çarşı da, ziyaret etmeniz gereken önemli yapılar arasında. Yolculuğun yorgunluğunu atmak için Koza Han’a gelerek, yeşillikler arasında çay ve kahve içmenizi öneriyoruz.

Bursa’nın meşhur İskender kebabı, İnegöl köftesi ve kestane şekeri denemeniz gereken tatlar arasında.

Seyahatiniz kış aylarına denk gelirse, İstanbul Uludağ transfer rezervasyonu yaptırarak, dünyaca ünlü kayak merkezinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İstanbul Bursa şehirler arası transfer keyfine yakından tanık olmak ve indirimlerimizden yararlanmak için hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.