İstanbul Aydın Arası Transfer

İstanbul Aydın Arası Transfer

İstanbul Aydın Arası Transfer

İSTANBUL AYDIN ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İstanbul Aydın şehirler arası transfer farkıyla, Ege’nin güzel şehri Aydın’a, konforlu araçlarla seyahat etmek artık çok daha kolay. Size ayrılmış transfer araçlarla, Pandemi şehirler arası seyahat kurallarına uygun bir yolculuk için hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

İstanbul Aydın şehirler arası transfer araç seçeneklerimiz nelerdir? Şoförlü araç kiralama avantajları hangileridir? Tüm detaylar bu sayfamızda.

Şehirler Arası Transfer Nedir?

Şehirler arası transfer hizmeti, size ve sevdiklerinize ayrılmış konforlu bir araçla, istediğiniz zaman istediğiniz noktaya konforlu yolculuk etmenin yoludur. Son zamanlarda ilgi gören transfer araçları, yolcularımızın rahatlığı için birçok teknolojik özelliğe sahip olarak tasarlanmıştır.

Tüm VIP transfer araç kiralama modellerimizde, ayarlanabilir lüks koltuklar, geniş bölmeler, açılır kapanır masalar, buzdolabı, mini bar, kablosuz internet bağlantısı, dijital yayın platformları, televizyon, ısıtma/soğutma ve ses sistemi gibi birçok özellik bir aradadır.

Şehirler arası VIP araç kiralayanlar, kalabalık yolcu taşıma araçlarına takılmadan, uçuş veya otobüs saati beklemeden seyahat etme avantajına sahip olurlar.

Size özel araçlarımızda sadece siz ve sevdikleriniz bir arada olur. Araçlarımız, rezervasyonda belirttiğiniz saatte sizi valizlerinizle alarak  (sizin seçtiğiniz rotaya bağlı olarak) farklı bir noktaya transferinizi gerçekleştirir.

Pandemi Döneminde Şehirler Arası Transfer Çözümleri

Kovid-19 seyahat tedbirleri kapsamında araçlarımız denetimli ve düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Temizlik işlemleri valiz bölümleri dahil olarak yapılır. Pandemi seyahat izin ve turistik yolculuk izin belgeleri firmamız tarafından alınır. Şoförlerimize belirli aralıklarla Kovid testi uygulanır. Yolculuk boyunca yeterli olacak maske, eldiven ve dezenfektanlar araçlarımız içinde mevcuttur.

İstanbul Aydın Transfer Mercedes Vito Araçlarla

İstanbul Aydın şehirler arası transfer hizmetlerimiz, yolcularımızın çoğunluğu tarafından ilgi gören Mercedes Vito araçlarla yapılmaktadır. Lüks yolcu taşıma sınıfına uygun olarak üretilen Vito araçlar, güçlü bir yol tutuşuna ve sarsıntı engelleyici özelliklere sahiptir.

Vito transfer araçları normal ve geniş olarak her iki modeliyle araç portföyümüzde bulunmaktadır. Tek kişiden 9 kişiye kadar yolcu taşıması yapılabilmektedir. Daha geniş gruplar için Sprinter transfer ve Wolksvagen transfer araçları da müşterilerimizin hizmetindedir.

İstanbul Aydın Şehirler Arası Transfer Gezilecek Yerler

Aydın, Ege’nin doğal güzellikleriyle dikkat çeken, sakin illerinden biridir. Kendine özgü mutfağı özellikle seyahat severler tarafından çok beğenilir. Şehri ziyaret etmeye karar verdiyseniz size önerdiğimiz yerlere göz atabilirsiniz.

İstanbul Didim transfer rezervasyonu yaptırarak, özellikle yaz aylarında, birbirinden güzel kumsallara ev sahipliği yapan Didim’i ziyaret edebilirsiniz. Eşsiz bir manzaraya sahip Priene Antik Kenti’ni, tabiat parkına sahip Bafa Gölü’nü ve tarihi zenginlikleriyle, Yörük Ali Efe Müzesi’ni gezilecek yerler programınıza eklemenizi tavsiye ediyoruz.

İstanbul Aydın şehirler arası transfer rezervasyonunuzu hemen yaptırarak avantajlı fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.