İstanbul Ankara Arası Transfer

İstanbul Ankara Arası Transfer

İstanbul Ankara Arası Transfer

İSTANBUL ANKARA ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İstanbul Ankara şehirler arası transfer farkıyla seyahatlerinizi daha keyifli ve konforlu hala dönüştürmek artık çok daha kolay. Size özel araçlarla, Pandemi dönemi seyahat kurallarına uygun önlemlerimizle, kendinize ve sevdiklerinize güvenli bir yolculuğun ayrıcalığını hissettirebilirsiniz.

İstanbul Ankara şehirler arası transfer araçları nelerdir? Şoförlü VIP araç kiralama avantajları nelerdir? Ankara ziyaretlerinde nereleri görmelisiniz? Detaylar bu sayfamızda sizleri bekliyor.

Şehirler Arası Transfer Nedir?

VIP transfer araç kiralama ya da diğer adıyla şehirler  arası transfer, size tahsis edilmiş, konforlu ulaşım araçlarıyla yorgunluk yaşamadan seyahat etme özgürlüğü sunan hizmetimizdir. Ankara’ya ulaşım için uçuş veya otobüs saati beklemeden, aktarma yapmak zorunda kalmadan, servis veya taksi arayışına girmeden, VIP araçlarla kolayca istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

Şehirler arası araç kiralama araçlarımızdaki konfor ve teknolojik seçeneklerle yolculuklarını keyifli hale getirebilirler. Tüm lüks araçlarımızda, kablosuz internet bağlantısı, popüler yayın platformları, televizyon, ısıtma/soğutma sistemleri, ayarlanabilir deri koltuklar, açılır kapanır masalar, geniş bölmeler, buzdolabı, mini bar ve gelişmiş ses sitemleri gibi pek çok özellik bir aradadır.

Deneyimli ve lisanslı şoförlerimiz, lüks araçla sizi ve sevdiklerinizi istediğiniz saatte, istediğiniz adresten alarak Ankara’da ulaşmak istediğiniz noktaya transferinizi gerçekleştirir. Yalnızca Ankara şehirler arası transfer için değil, ülkemizin tüm şehirlerine ulaşım için sehirlerarasi.com indirimli transfer farkını tercih edebilirsiniz.

Pandemide Şehirler Arası Transfer

Pandemi dönemi seyahat kuralları kapsamında tüm araçlarımızda düzenli bakım ve dezenfekte işlemi yapılmaktadır. Aracın valiz taşıma bölümleri dahil olmak üzere, her bir noktası günlük temizlik işleminden geçer.

Araçlarımızda yolculuk boyunca yeterli dezenfektan/kolonya ve eldiven bulunmaktadır. Seyahatiniz için izin belgeleri firmamız tarafından alınır. Şoförlerimiz, “Maske, Mesafe ve Temizlik” kurallarına birebir uymaktadır.

Kovid-19 şehirler arası seyahat kurallarına uyumlu hareket eden araçlarımızla, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmadan ve kalabalık yolculuklara katılmadan, Ankara’ya içiniz rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

VIP Mercedes Vito İstanbul Ankara Şehirler Arası Transfer

Mercedes Vito transfer aracı şehirler arası seyahatlere özel olarak tasarlanmıştır. Geniş iç yapısının yanında, sarsıntı önleyici özellikleriyle Vito araçlar VIP seyahat konforu yaşamak için idealdir.

Uzun modelleri 8- 9, normal modeller 4 – 6 kişiye kadar yolcu taşımaktadır. Daha geni gruplar için Mercedes Sprinter transfer ve Wolksvagen minibüslerimiz de sizlerin hizmetindedir.

İstanbul Ankara Şehirler Arası Transfer İle Gezilecek Yerler

Ankara’nın tarihi dokusunu ve önemli ziyaret merkezlerini keşfetmek için transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul Gölbaşı transfer rezervasyonuyla, Eğriova Yaylası, Beynam Ormanını ve Mogan Gölü’nü ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Ankara transfer rezervasyonu ile tarihi Kızılay Meydanı’nı, İstanbul Çankaya transfer rezervasyonuyla, Kocatepe Camii’ni, Anıtkabir’i ve Atakule’yi yakından görebilirsiniz. Şehrin ünlü yerlerinden Kuğulu Park’ı; tarih tutkunuysanız, Kurtuluş Savaşı Müzesi, Etnografya Müzesi ve Ankara Kalesi’ne mutlaka uğramanızı öneriyoruz.

İstanbul Ankara şehirler arası transfer avantajlarından yararlanmak için hemen yerinizi ayırtabilir, güvenli, dakik ve konforlu araç seçeneklerimizden birini tercih edebilirsiniz.