Hakkımızda

Hakkımızda

Şehirler Arası Transfer yıllardır oluşturduğu teknolojik altyapı ve deneyimli personelleri ile siz değerli müşterilerine hak ettikleri seyahat hizmetini sağlamayı başarmıştır. Sektörde faaliyet gösteren firma, havaalanı transfer, düğün ve gelin arabası kiralama, Türkiye genelinde günübirlik turlar, araç kiralama hizmetleri, siyasi seçim ve protokol hizmetleri ve popüler kayak merkezlerine kayak turları ile kaliteli hizmet anlayışına yeni bir boyut getirmiştir. Bu sayede sektörde faaliyet gösteren diğer firmalar arasından hızlı bir şekilde sıyrılmayı başarabilmiş ve müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı fırsatlar sayesinde tüm Türkiye çapında profesyonel destek sağlayan vip transfer sektöründe zirvede yer almayı bilmiştir.

Son model ve bakımlarının sürekli olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiği araçlar ile birlikte gerek havalimanı transferi gerekse günübirlik turlar konusunda müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmeyen Şehirler Arası Transfer firması yıllardır verdiği hizmetler sonucunda müşterilerinden tam not almıştır. Ayrıca düğün ve gelin arabası kiralama, şoförlü VIP araç kiralama hizmetleri, siyasi seçim ve protokol hizmetleri konusunda da güvenle tercih edebileceğiniz İstanbul VIP Transfer, işini son derece profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Firmanın verdiği hizmetler sadece İstanbul ili sınırları içerisinde kalmıyor. Aynı zamanda İstanbul, Bursa, Yalova, Sapanca günlük turları ile müşterilerine eşsiz bir seyahat fırsatı sağlıyor. Uludağ ve Kartepe gibi popüler kayak merkezlerine güvenilir bir şekilde seyahat etme imkanı bulabileceğiniz Şehirler Arası Transfer firması ile farklı bir deneyime hazır olun.

Her biri alanında özel eğitimler ile donatılmış profesyonel ekiplerden alacağınız hizmetin değerini artırın. Böylece yolculuğunuzdan daha fazla keyif alacak ve Şehirler Arası Transfer firmasını tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Çünkü işini bilen ve yıllardır sektörde başarılı projelere imza atan Şehirler Arası Transfer, müşterilerinin ne istediğini tam olarak anladıktan sonra çalışmalarına hızlı bir şekilde başlamaktadır. Gerek teknik donanım olsun gerekse güler yüzlü müşteri temsilcileri ilişkileri olsun her konuda kaliteli hizmetin tek adresi konumunda bulunan firma, çalışanları ile birlikte kendini gelişen çağın koşullarına göre geliştirmeyi her zaman ön planda tutmuştur.İlerleyen yıllarda da faaliyet gösterdiği alanlarda en üst konumda olmak için gerekli çalışmalarını gece gündüz gerçekleştirmektedir.